Newsy Biografia Info Dyskografia Teksty Video Galeria Forum Download

Promocja albumu
01 Grudnia 2014 21:24
Napisała: Fovsaken, Tagi: wywiad, radio, zdjęcia, fani, trzeci album

Komentarze (0)
To były bardzo pracowite dni dla Jess i Lisy. Siostry od wydania albumu są nieustannie w drodze, odwiedzając stacje radiowe, spotykając się z fanami i grając akustyczne koncerty. Dotychczas spotkały się z fanami w Brisbane, Sydney, Melbourne oraz Nowej Zelandii. W galerii znajdziecie zdjęcia z M&Q w Brisbane i Sydney, a linki poniżej odeślą was do ostatnich wywiadów.
The Veronicas discuss dating ALIENS and past lives! - Jules, Merrick and Sophie - 2Day FM Breakfast
The Veronicas on their rebirth and new album - The Riff
The Veronicas (Friday Morning Show)
You ruin me
4everOtwarcie sklepu TopShop / Foxtel / Klub Industry
14 Grudnia 2013 21:04
Napisała: Basia, Tagi: zdjęcia, fani

Komentarze (0)
3 grudnia The Veronicas pojawiły się na prezentacji kanałów muzycznych platformy cyfrowej Foxtel. Wydarzenie miało miejsce w Sydney.(ZDJĘCIA)

Kilka dni później (5 grudnia) bliźniaczki można było spotkać na otwarciu nowego sklepu TopShop w Brisbane. (ZDJĘCIA)

W naszej galerii znajdziecie również dużo zdjęć Lisy i Jess, które zostały zrobione 30 listopada podczas otwarcia klubu Industry w Wollonong. Fani, którzy zjawili się klubie mieli okazję do wspólnego zdjęcia z bliźniaczkami.The Veronicas zaprojektują dla Ciebie niepowtarzalne przedmioty!
27 Września 2013 11:31
Napisała: Fovsaken, Tagi: the veronicas, fani

Komentarze (4)


Jeśli na bieżąco śledzicie wpisy na facebooku czy twitterze The Veronicas to napewno pamiętacie, że siostry zapowiadały otwarcie nowego sklepu internetowego z ręcznie wykonywanymi przedmiotami. Dziś na facebooku zespołu pojawiła się garść informacji odnośnie nowego projektu. Zapoznajcie się z wpisem Jess i Lisy:

Cześć wszystkim!

Nasza nowa strona internetowa jessandlisa.com z ręcznie wykonanymi gadżetami zostanie uruchomiona na początku przyszłego tygodnia.

Dziś prezentujemy wam ręcznie wykonane świeczki do medytacji od The Veronicas - jest to jedynie zapowiedź tego, co was czeka, jednak wpierw chcemy was trochę rozruszać!

Każda rzecz, która znajdzie się w sklepie pochodzi z limitowanej kolekcji i jest wykonana w małych partiach. Dlatego też będzie dostępna wyłącznie do wyczerpania zapasów.

Na naszej stronie znajdą się również niestandardowe i limitowane kolekcje etui na telefon, koszulki, ręcznie robione kurtki, a także limitowana kolekcja nagrań i winyli.

Dziękujemy za waszą cierpliwość w czasie, gdy my przygotowujemy te wszystkie wspaniałości dla ich nowych właścicieli.

J&L


W rozwinięciu postu możecie zobaczyć jak wygląda przygotowana przez bliźniaczki świeczka do medytacji.

Czytaj dalej...

Wieczór w klubie UNITY
13 Lipca 2013 23:28
Napisała: Basia, Tagi: zdjęcia, fani

Komentarze (9)
Dzisiaj wieczorem Jess i Lisa pojawiły się w klubie nocnym UNITY, gdzie poprowadziły imprezę inaugurującą nową odsłonę klubu. Dla fanów mieszkających w Newcastle była to okazja do spotkania swoich idolek. W naszej galerii pojawiły się już pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia, które zostały dodane przez fanów na różnych portalach.
Czat z The Veronicas na Reddit.com - podsumowanie
01 Kwietnia 2013 07:32
Napisała: Basia, Tagi: the veronicas, fani

Komentarze (9)
Czat na Reddit.com trwał ok. 2 godziny, podczas których Lisa i Jess odpowiedziały fanom na mnóstwo pytań. Niekiedy były to odpowiedzi żartobliwe, ale zdarzały się się też odpowiedzi dłuższe i całkiem poważne. Pojawiło się również kilka informacji w związku z nowym albumem. Co ciekawsze informacje przedstawię Wam poniżej - z całością natomiast możecie zapoznać się klikając tutaj.

- dziewczyny ponownie potwierdziły, że "Cold" znajdzie na nowej płycie
- piosenka, którą bliźniaczki zaprezentowały pod koniec 2009 roku - "Could've Been" - nie pojawi się na nowym krażku, ale zespół będzie ja wykonywał na niekórych koncertach
- Lisa i Jess napisały już 40 piosenek na nowy album
- "Lolita" została wydana głównie dla Australijskich fanów z tej racji, że już od dawna zespół nie wydał tam nic nowego. Nie miała być singlem reprezentującym nowy album.
- "Did you miss me" najprawdopodobniej pojawi się na nowej płycie
- możliwe, że nowy album będzie zawierał utwór pościęcony fanom,
- bliźniaczki kończą w tym tygodniu pracę nad "Mad Love", które znajdzie się na płycie
- Jessica wyjawiła, że za opóźnienia związane z wydaniem "LOM" odpowiedzialny jest Warner Brothers. Powodem nie był jednak brak zadowolenia z materiału lecz zmiany zachodzące w zarządzie wytwórni.
Czat z The Veronicas na Reddit.com
31 Marca 2013 15:05
Napisała: Basia, Tagi: the veronicas, fani

Komentarze (3)
Po udanym video czacie sprzed tygodnia, bliźniaczki postanowiły po raz kolejny zorganizować fanom szansę "spotkania" się z nimi na żywo. Dzisiaj fani będą mieli kolejną okazję do zadania The Veronicas kilku pytań.
W niedzielę o godzinie 6 po południu w Los Angeles Lisa i Jess pojawią się na Reddit.com gdzie będą odpowiadać na pytania. W Polsce będzie to noc z niedzieli na poniedziałek o 3 nad ranem. Już teraz rejestrujcie się na tamtej stronie i przygotowujcie pytania! :)Video czat z siostrami już w niedzielę!!
22 Marca 2013 18:37
Napisała: Fovsaken, Tagi: the veronicas, fani

Komentarze (2)
Tęskniliście za video czatem z bliźniaczkami? Macie wiele pytań, na które chcielibyście poznać odpowiedzi? W ten weekend będziecie mieli możliwość zaspokoić swoją ciekawość! Na oficjalnym facebooku zespołu pojawiła się informacja, że już 23 marca (czas L.A.) odbędzie się czat z Jess i Lisą. Bliźniaczki odpowiedzą na wybrane pytania, które już teraz możecie do nich wysyłać poprzez twittera lub facebooka. Nie zapomnijcie o hashtagu: #asktheveronicas (w przypadku twittera dopiszcie też nazwę konta zespołu: @theveronicas)! W Polsce czat rozpocznie się o godzinie 03:30 w niedzielny poranek. Jeśli mieszkacie poza Polską to poniżej znajdziecie rozpiskę godzin dla innych krajów/kontynentów:

Ameryka Wsch.: Sobota, 23 marca, 22:30
Meksyk: Sobota, 23 marca, 20:30
Australia Wsch.: Niedziela, 24 marca, 13:30
Australia Wsch. (QLD): Niedziela, 24 marca, 12:30
Australa Zach.: Niedziela, 24 marca, 10:30
UK/Zachodnia Europa: Niedziela, 24 marca, 02:30
Wschodnia Europa: Niedziela, 24 marca, 03:30
Brazylia: Sobota, 23 marca, 23:30

Video czat zostanie przeprowadzony za pośrednictwem Ustream.TV. Link do czatu pojawi się już wkrótce, dlatego śledźcie nasze wpisy na twitterze, facebooku, a także wpisy zespołu.
Pamiętajcie: niedziela, godz. 03:30, wysyłajcie już pytania do zespołu i jeśli możecie, nagrajcie video czat (wszyscy wiemy, że bliźniaczki nie zawsze o tym pamiętają ;)). Miłej zabawy!Promocja singla "Lolita" + kolejne wywiady
01 Sierpnia 2012 20:36
Napisała: Olina, Tagi: wywiad, life on mars, fani

Komentarze (1)
Dziś mija tydzień od premiery "Lolity". Singiel zdążył już wspiąć się na sam szczyt australijskiej listy radia 2Day FM, Hot30 Countdown! I to dzięki zacięciu nas, fanów. Jeśli chodzi o Europę, w tym także Polskę, nie wiadomo, kiedy singiel do nas trafi. Chociaż polski oddział Warner Bros. nic nie wie, możecie już zacząć zgłaszać się do polskich rozgłośni radiowych i pytać o "Lolitę". Wszelkie adresy znajdziecie poniżej:

RMF FM
redakcja@rmf.fm
http://www.facebook.com/rmffm
http://twitter.com/rmf_fm

Radio ESKA
http://www.facebook.com/radioeska

Radio ZET
radiozet@radiozet.pl
http://www.facebook.com/radiozet
http://twitter.com/radio_ZET


Do tego dorzucam wam nowe wywiady przeprowadzone z Jess i Lisą:
Dirt TV
Take40 Australia
NovaFMLisa i Jess w Harajuku Gyoza
09 Maja 2012 18:28
Napisała: Basia, Tagi: zdjęcia, prywatne, inne, fani

Komentarze (2)
Jessica i Lisa przebywają obecnie w swoim rodzinnym mieście, Brisbane, gdzie najprawdopodobniej nabierają sił przed wydaniem trzeciego krążka.
Dwie fanki zespołu miały okazję spotkać je w lokalnej restauracji Harajuku Gyoza gdzie bliźniaczki spędzały czas z rodzicami. Zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii.Lisa i Jess w butiku Wheels and Dollbaby
13 Lutego 2012 15:48
Napisała: Basia, Tagi: zdjęcia, prywatne, fani

Komentarze (0)
Jessica i Lisa od kilku dni przebywają w Sydney gdzie wciąż pracują nad płytą, o czym świadczą wpisy młodszej bliźniaczki. Oprócz tego dziewczyny spotkały się wczoraj z fanką Ebony, właściecielką strony LoveTheVeronicas.com oraz znalazły chwilkę dla swojego znajomego Cassa.
Siostry odwiedziły również butik marki Wheels and Dollbaby, której ambasadorką jest min. Dita Von Teese, a Katy Perry, Pink czy Kelly Osborne chętnie sie tam ubierają. Aby zobaczyć zdjęcie z butiki klikajcie tutaj.<< Poprzednia 1 z 2 Następna >>