Newsy Biografia Info Dyskografia Teksty Video Galeria Forum Download

Ogłoszenie! Ogłoszenie! + 8. urodziny TVPL
25 Czerwca 2017 14:31
Napisała: Olina, Tagi: strona

Komentarze (0)


Niektórzy z was może kojarzą, że w czerwcu nasz serwis obchodzi urodziny. Niestety, co za tym idzie - należy opłacić domenę. W tym roku jednak czekają nas zmiany, bowiem THEVERONICAS.PL zostanie przetransferowane do innego operatora. Nie spodziewam się problemów technicznych, ale jeśli zobaczycie, że strona jest niedostępna lub nie istnieje, nie spisujcie nas na straty!

Ponadto, jak co roku ogłaszam, że jeśli ktoś z was ma ochotę (oraz zasoby), aby dołożyć się do domeny, niech da znać za pośrednictwem twittera, lub w komentarzach. Nawet jeśli miałoby to być kilka złotówek, jak to mówią, grosz do grosza. A jeśli jakimś cudem uzbiera się więcej niż trzeba, resztę przeznaczę na zdjęcie reklam (które, jak widzicie, chwilowo nie zasłaniają nam strony).

Sto lat dla nas!
Polska premiera "The Veronicas" już dziś! + TVPL 14.0
17 Lutego 2015 16:28
Napisała: Olina, Tagi: strona, trzeci album

Komentarze (0)
Już dzisiaj do polskich sklepów trafił najnowszy, trzeci krążek The Veronicas. Z tej okazji TVPL przechodzi kolejną, 14. już metamorfozę. Nowa odsłona strony zupełnie różni się od poprzednich - nie tylko designem. Dzięki responsywnemu szablonowi od teraz możecie spokojnie tu zaglądać również ze swoich urządzeń mobilnych!*

Sprawdziliście już swoje lokalne sklepy? Macie swoją kopię płyty? Dajcie znać!

UPDATE:
Wygląda na to, że Sony Music Polska przełożyli premierę albumu na 24 lutego. Musimy więc czekać kolejny tydzień. Oto oficjalny komentarz wytwórni do całej sprawy:

Premiera płyty The Veronicas, przesunęła się ze względów technicznych - albumy opuściły fabrykę później niż planowano. Do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że mimo to do części sklepów trafi na czas, ale tak się nie stało. Opóźnienie, w mniejszym lub większym stopniu, dotyczy całej Europy, nie tylko Polski. Płyta ukaże się 24.02.
*Z przyczyn oczywistych nie mam możliwości sprawdzić strony na każdym urządzeniu i systemie operacyjnym, więc jeśli coś wyświetla się nie tak, jak trzeba - dajcie znać.5 urodziny The Veronicas Poland!
20 Lipca 2014 17:09
Napisała: Olina, Tagi: strona

Komentarze (0)


Z radością ogłaszam, że nasz serwis obchodzi dzisiaj swoje okrągłe urodziny! TheVeronicas.pl ruszyło dokładnie 5 lat temu, 20 lipca 2009 roku. Podczas gdy (niestety) większość ze stron o zespole upadło, my wciąż tu jesteśmy, mimo że w świecie The Veronicas wiele się nie dzieje (miejmy nadzieję, że niedługo się to zmieni).
Z tej okazji przedstawiamy wam odświeżony wygląd strony, m. in. z naprawionym (!) widgetem do naszego konta na twitterze. Fanklub wciąż pozostaje zawieszony - z oczywistych przyczyn. Nowy layout nie wprowadza wielu zmian, jest zbudowany na bazie poprzedniego. Trzymamy jednak kciuki, że zespół niebawem zasypie nas nowościami, w tym także świeżymi sesjami zdjęciowymi, i strona będzie mogła przejść kompletną metamorfozę.
Tymczasem przedstawiam przegląd wszystkich dotychczasowych layoutów jakie pojawiły się na TheVeronicas.pl. Który był waszym ulubionym? ;)

Ps. Pamiętajcie żeby kilkukrotnie odświeżyć stronę. Pewne elementy starego layoutu, zapamiętane przez przeglądarkę, wciąż mogą się wyświetlać.

Wesołych Świąt!
24 Grudnia 2013 14:48
Napisała: Olina, Tagi: strona

Komentarze (0)
I znów mamy święta! Jak ten czas szybko leci...
Z tej okazji chciałybyśmy życzyć wam wszystkiego co najlepsze: zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń. Aby nadchodzące Boże Narodzenie było niezapomniane (z dobrych powodów), pełne ciepła i wspaniałych prezentów :) I pamiętajcie, żeby się nie przejadać ;)
Jak co roku (od kilku już lat) nam wszystkim - jako fanom The Veronicas - życzymy doczekania się najnowszej płyty bliźniaczek w 2014 roku i trasy koncertowej, podczas której zespół zahaczy również o naszą piękną Polskę :)

Tego i jeszcze więcej cudowności życzą:
Basia, Fovsaken i Olina :)

Ps. Nie zapomnijcie złożyć Jess i Lisie życzeń z okazji ich urodzin!The Veronicas Poland 12.0
16 Lutego 2013 18:01
Napisała: Olina, Tagi: strona

Komentarze (10)


Przed wami kolejna, dwunasta już (!!!) wersja naszej strony. Jak widzicie, nowa odsłona nawiązuje do konceptu "Life On Mars". Sama grafika jest minimalistyczna, tym razem chciałam postawić na rozwój samej strony oraz większą interaktywność. Mamy zatem lepiej widoczny twitter feed naszego konta TheVeronicasPL (jeśli jeszcze nas nie śledzicie, zróbcie to teraz:) - tak żebyście byli na bieżąco z mniej istotnymi newsami oraz update'ami. Oprócz tego nareszcie widać ostatnio wrzucane zdjęcia do galerii - co, wierzcie mi, biorąc pod uwagę, że strona i galeria znajdują się na innych serwerach, zdawało się być technicznie niemożliwe. W każdej chwili także możecie obejrzeć klip do "Lolity".
Zaktualizowaniu uległa także długo oczekiwana kontynuacja biografii zespołu, zachęcam więc do jej przeczytania.

Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni z rezultatów;)

PS. Jeśli strona nie wyświetla się prawidłowo, odświeżcie ją kilkakrotnie. Pozostało także kilka ostatnich szlifów dla tych z was, którzy korzystają z Opery - minimalne zmiany postaram się wprowadzić jeszcze jutro. Dla użytkowników Mozilli, którzy nie lubią reklam na stronach polecam zainstalowanie AdBlocka;)Wesołych Świąt!
24 Grudnia 2012 11:03
Napisała: Olina, Tagi: strona

Komentarze (3)
I tak oto przeżyliśmy "koniec świata" i doczekaliśmy się świąt..! Jak co roku chcemy wam życzyć wszystkiego dobrego na to Boże Narodzenie i nadchodzący rok 2013. Dużo udanych prezentów pod choinką, śniegu za oknem (a jak ktoś go nie znosi, tak jak ja, to życzymy braku opadów), spełnienia marzeń i nie przejadania się w czasie świąt :) Mamy również nadzieję - a jednocześnie życzymy tego Jess i Lisie - żebyśmy w końcu doczekali się najnowszego krążka The Veronicas, który miejmy nadzieję pojawi się wcześniej niż myślimy.
Tego i jeszcze więcej pozytywnych rzeczy życzą:
Basia, Fovsaken i Olina ;)

PS. Nie zapomnijcie także, że Jessica i Lisa obchodzą jutro swoje urodziny. Możecie składać im życzenia na twitterze lub facebooku.Oficjalna strona The Veronicas znowu działa!
08 Listopada 2012 00:55
Napisała: Fovsaken, Tagi: strona

Komentarze (15)
Po kilkumiesięcznej przerwie oficjalna strona The Veronicas wróciła do życia! Strona, która od jakiegoś czasu była nieaktywna nareszcie doczekała się odświeżonego wyglądu oraz aktualizacji. Administratorzy wprowadzili także wiele zmian, m.in. dodano dział Wyrocznia, Szybkie linki (gdzie znajdziecie linki do kont sióstr, zespołu oraz innych organizacji, z którymi Jess i Lisa współpracują lub, które popierają), Zdjęcia, Muzyka i in. Niestety zrezygnowano z możliwości logowania się na stronie, jednak wciąż możecie komentować pojawiające się newsy logując się za pośrednictwem tweetera lub facebooka. Na stronie wciąż nie uruchomiono/uzupełniono wszystkich działów (m.in. Wyrocznia) więc być może powróci także funkcja logowania. Zobaczcie odświeżoną stronę The Veronicas tutaj.The Veronicas Poland 11.0
20 Lipca 2012 16:15
Napisała: Olina, Tagi: strona

Komentarze (5)


Już za tydzień premiera nowego singla The Veronicas, czas więc na zmiany. Jeśli śledzicie nas na twitterze, zapewne zauważyliście nowy wygląd profilu, który miał nawiązywać do strony. Oto i jest nowa, 11 już odsłona TVPL. Piękny szablon przygotowała Fovsaken. Mamy wielką nadzieję, że nowy wygląd przypadnie wam do gustu :)

Zmiany szykują się również w naszym fanklubie. Bądźcie więc czujni.The Veronicas Poland 10.0
01 Lutego 2012 12:22
Napisała: Olina, Tagi: strona

Komentarze (6)


Już od dłuższego czasu zastanawiałyśmy się z Fovsaken nad nowym wyglądem strony. Zawiesiłam swoją pracę nad kodami i stylami ze względu na goniące mnie zaległości na uczelni. Jednak dzisiaj zdałam sobie sprawę z faktu, że mamy już luty! Raczej nie wypada nam dłużej trzymać się bożonarodzeniowych klimatów :) Z tego względu prezentuję wam nową szatę graficzną zarówno na stronie, jak i w naszej galerii zdjęć. Szablon TVPL wykonany jest przeze mnie, z kolei ten w galerii zrobiła Fovsaken :) Wielkich zmian nie ma - jedynie odtwarzacz audio zniknął ze strony. Wiem, że wielu z was z niego korzystało i pobierało utwory, jednak po prostu przestał nam działać!

Mam nadzieję, że zmiany wam się podobają. Nie zapomnijcie kilka razy odświeżyć stronę - na początku może wam się błędnie otwierać.NIE DLA ACTA!!
22 Stycznia 2012 13:04
Napisała: Olina, Tagi: inne, strona

Komentarze (3)
Z pewnością w ciągu ostatnich dni nie raz spotkaliście się z protestami przeciwko SOPA czy PIPA. Otóż nie jest to jedyne zagrożenie dla nas, internautów. Już w czwartek, 26 stycznia Polski rząd ma podpisać porozumienie z ACTA - kolejną organizacją, która ma na celu walkę z piractwem.

ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement) to międzynarodowe porozumienie dotyczące walki z podrabianiem towarów i piractwem. Negocjacje w sprawie porozumienia rozpoczęto w 2007 r. Początkowo uczestniczyły w nich USA, UE, Japonia i Szwajcaria. Obecnie nad ACTA pracują także Australia, Kanada, Korea Południowa, Nowa Zelandia, Meksyk i kilka innych krajów.
Podpisanie porozumienia może się przyczynić do wprowadzenia drakońskiego prawa antypirackiego oraz ograniczyć dostęp do leków. Wszystko w imię chronienia przemysłu oraz „własności intelektualnej”.

Sprowadza się to do tego, że każdy Twój ruch w internecie będzie śledzony przez dostawcę Twojego internetu oraz rząd, a ewentualne naruszenie (nawet nieświadome) praw autorskich będzie wiązało się z odcięciem dostępu do internetu, oraz karą.
Ponadto Twój dostawca internetu będzie miał możliwość, a nawet obowiązek blokować wszelkie strony na których znajdują się materiały naruszające prawa autorskie.
Do takich stron można zaliczyć np. YouTube. To nie przypadek, że do tej pory nie słyszałeś o ACTA. Jej tworzenie jak i podpisanie odbywa się za plecami społeczeństwa.


Cel wydaje się być słuszny. Jednak walka z piractwem nie powinna w żadnym wypadku łączyć się z surowym zakazem wolności słowa. Jedna z największych stron do linkowania plików - MegaUpload została już zamknięta. Kolejne mogą być Twitter, Facebook, YouTube, Tumblr czy nawet Wikipedia. Także i przyszłość stron fanowskich stoi pod znakiem zapytania - w tym także TVPL. Dlatego w ramach protestu przyłączamy się do akcji NIE DLA ACTA i w dniu 23 stycznia (poniedziałek) przechodzimy w tzw. blackout. Strona zostanie tymczasowo zamknięta. Do akcji dołączyły już także inne polskie strony tego typu - em-watson.pl czy demi-lovato.pl

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji - mówcie o niej znajomym i rozsyłajcie linki.
Więcej info na niedlaacta.pl<< Poprzednia 1 z 2 Następna >>