Newsy Biografia Info Dyskografia Teksty Video Galeria Forum Download

Blood Is For Life już dostępne
17 Grudnia 2019 17:39
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


W niedzielę w australijskim MTV wyemitowany został szósty, ostatni już, odcinek reality show bliźniaczek. Tym samym pierwszy epizod - podzielony na dwie części - został udostępniony na międzynarodowym kanale MTV na youtube. Kolejne odsłony będą pojawiać się w każdą niedzielę. Niestety zapowiadana wcześniej emisja na MTV została (najwyraźniej) anulowana.Czytaj dalej...

Blood Is For Life: oficjalny zwiastun
28 Października 2019 10:26
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


MTV wypuściło oficjalny zwiastun nadchodzącego reality show z bliźniaczkami. Stacja podała również datę premiery programu: Australia będzie mieć przywilej zobaczyć show wcześniej, bo już 10 listopada. Reszta świata będzie musiała poczekać nieco ponad miesiąc - seria zadebiutuje u nas 15 grudnia.

Garść newsów: album + reality show
09 Października 2019 11:03
Napisała: Olina, Tagi: telewizja, czwarty album

Komentarze (2)


Każdy zapewne zauważył, że materiał zapowiadany na lato wciąż nie ujrzał światła dziennego. W jednym z ostatnich wywiadów, Jess i Lisa oznajmiły, że nowy album zostanie wydany na początku przyszłego roku, singiel zaś na pojawić się w okolicach grudnia. Nie wiadomo co spowodowało to opóźnienie, ale na szczęście sprawy zaczynają nareszcie nabierać wyraźnego tempa. Wczoraj wieczorem MTV oficjalnie ogłosiło premierę reality show bliźniaczek, który nosi tytuł "The Veronicas: Blood is for life". Program na ukazać się w listopadzie i możemy przewidywać, że akompaniować będzie mu wydanie nowego utworu.

The Veronicas ostatnio spędziły też trochę czasu w studiu nagraniowym. Bliźniaczki zamieściły na mediach społecznościowych nagrania, na których słychać zajawki zapowiedzianego już na początku roku "Without You" oraz starego faworyta fanów "Sugar Daddy". Ponadto na pytanie odnośnie albumu Jess napisała:

Byliście tacy cierpliwi! Nowe single, teledyski, featuringi, program MTV, przedsprzedaż albumu, jego premiera, perfumy, gadżety, trasa, vinyl i więcej festiwali już niedługo. W pełni wykorzystujemy role dyrektorów generalnych i poszerzamy nasze horyzonty. Dziękujemy za cierpliwość.


Ponadto, jednym z ciekawszych newsów - zwłaszcza dla fanów bardziej rockowej strony zespołu - jest występ The Veronicas na alternatywnym festiwalu All Good Things, który odbędzie się w grudniu. Siostry już zapowiedziały specjalną setlistę oraz dużo krzyków ze strony Jess.

The Veronicas we własnym reality show
05 Maja 2019 19:01
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


W niedawnym wywiadzie dla magazynu Stellar, padły słowa zapowiadające współpracę bliźnaczek z MTV w celu ponownego wypromowania zespołu na całym świecie. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nie obietnica ta nie była pusta. The Veronicas właśnie zapowiedziały kręcony przez MTV reality show ze swoim udziałem o roboczym tytule "Jess & Lisa: The Veronicas". Program ma ukazać się jeszcze w tym roku - prawdopodobnie w okolicach premiery ich nadchodzącego albumu - i będzie emitowany przez MTV w aż 180 krajach. Krótki zwiastun możecie zobaczyć poniżej.


Think of Me na żywo w TRL
27 Kwietnia 2019 13:29
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


Występ The Veronicas na Igrzyskach Wspólnoty Narodów
15 Kwietnia 2018 18:10
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (1)
W Australii zakończono dzisiaj trwające prawie dwa tygodnie Igrzyska Wspólnoty Narodów. Jak na uroczystość tego typu przystało, zamknięciu mistrzostw towarzyszyła wielka ceremonia, na której nie zabrakło części artystycznej. Występy dali Guy Sebastian, Dami Im, Amy Shark, Yothu Yindi oraz - oczywiście - The Veronicas. Bliźniaczki złożyły hołd rodowitej ikonie muzyki pop, Kylie Minogue, śpiewając jej hit z 2001 roku, "Can't Get You Out of My Head". Lisa i Jess pojawiły się także w roli chórków podczas występu Dami, który możecie obejrzeć POD TYM ADRESEM.

"S is for Sibling" - premiera
22 Sierpnia 2017 11:56
Napisała: Fovsaken, Tagi: telewizja, video

Komentarze (12)
Pamiętacie wizytę The Veronicas w programie Today Show, w marcu 2016 roku? Bliźniaczki spotkały się wówczas z Ciasteczkowym Potworem, bohaterem "Ulicy Sezamkowej". Siostry zdradziły, że gościły na planie 47. tego sezonu kultowego programu dla dzieci, gdzie zaśpiewały piosenkę "S is for Sibling". Dziś, wreszcie możemy zobaczyć rezultat ich pracy smile

Garść newsów + występy z The Only High
15 Czerwca 2017 16:31
Napisała: Olina, Tagi: wywiad, telewizja

Komentarze (4)


Zeszłotygodniowy występ The Veronicas w The Voice rozpoczął promocję najnowszego singla "The Only High". Oprócz zagrania w telewizyjnym show, bliźniaczki zawitały także w programie Today Show, gdzie dwa razy wykonały akustyczną wersję utworu: pierwsza - z Today Extra - do obejrzenia poniżej, druga TUTAJ. Rozmowa z Jess i Lisą dostępna jest z kolei POD TYM ADRESEM. Kolejnym przystankiem był program ABC News Breakfast gdzie oprócz WYSTĘPU, zasiadły także do KRÓTKIEGO WYWIADU.

Dostępne do obejrzenia są również następujące materiały:
Who's in the Car with The Veronicas
Sumo Fight For 'Ultimate Twin' Status
Wywiad dla Fitzy&Wippa
Hard Chat

The Only High na żywo w The Voice
11 Czerwca 2017 14:58
Napisała: Olina, Tagi: telewizja

Komentarze (0)


Zgodnie z tradycją, The Veronicas zaprezentowały najnowsze nagranie w australijskim programie The Voice. Telewizyjny debiut "The Only High" jest już dostępny w sieci:

Listopad 2016 - garść infromacji
09 Maja 2017 19:50
Napisała: Basia, Tagi: telewizja, koncert, zdjęcia

Komentarze (0)
Ostatnie miesiące roku 2016 bliźniaczki Origliasso spędziły głównie w Australii, poświęcając się występom na różnego rodzaju eventach, w różnych częściach swojej ojczyzny.

19 listopada The Veronicas zaśpiewały podczas Telethonu zorganizowanego przez stację telewizyjną Channel 9. Podczas akcji charytatywnej udało się zebrać ponad 12 milionów dolarów dla Children's Hospital Foundation. Występ bliźniaczek można zobaczyć poniżej:Po występie na ARIA Awards w listopadzie zeszłego roku, bliźniaczki zaśpiewały w Sydney podczas rozdania nagród NSW Business Awards, gdzie wykonały...

Czytaj dalej...

<< Poprzednia 1 z 5 Następna >>